| Názov školy | Základná škola s materskou školou Hrabušice, Hlavná 369/91, 053 15 Hrabušice |
| Adresa školy | Hlavná 369/91, 053 15 Hrabušice |
| Telefón | +421 x 0534490300 |
| riaditel@zshrabusice.edu.sk | |
| WWW stránka | zshrabusice.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Alena Rerková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 501
Počet tried: 26
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 23 |
| počet žiakov | 64 | 64 | 68 | 57 | 52 | 72 | 47 | 42 | 20 | 486 |
| z toho ŠVVP | 1 | 4 | 3 | 5 | 5 | 2 | 20 | |||
| z toho v ŠKD | 18 | 19 | 14 | 7 | 4 | 62 |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | ANJ 1 | ANJ 2 | BEO | BIO | CVM | CSJ | DEJ | DSI | DAC | DOV | ETV | FYZ | GEG | HUV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. A | |||||||||||||||
| I. A | |||||||||||||||
| I. B | |||||||||||||||
| II. A | |||||||||||||||
| II. B | |||||||||||||||
| III. A | 1,7 | ||||||||||||||
| III. B | 2,78 | ||||||||||||||
| IV. A | 1,67 | ||||||||||||||
| IV. B | 3,5 | ||||||||||||||
| V. A | 2,04 | 2,83 | 3 | 2,65 | |||||||||||
| V. B | 2,81 | 3,19 | 3,33 | 3,19 | |||||||||||
| VI. A | 1,85 | 2,04 | 2,5 | 2 | 2,12 | ||||||||||
| VI. B | 3,6 | 4 | 4,1 | 3,95 | 4,05 | ||||||||||
| VI. C | 3,77 | 4,36 | 4,5 | 4,05 | 4,5 | ||||||||||
| VII. A | 3,12 | 2,76 | 3,36 | 3,36 | 3,44 | ||||||||||
| VII. B | 3,67 | 4,06 | 4,11 | 4,06 | 4,17 | ||||||||||
| VIII. A | 1,83 | 2 | 2,52 | 2,17 | 2,61 | ||||||||||
| VIII. B | 4 | 4,61 | 4,78 | 4,83 | 4,28 | ||||||||||
| IX. A | 1,68 | 1,79 | 2,53 | 2,53 | 2 | ||||||||||
| Včielky | |||||||||||||||
| Lienky | |||||||||||||||
| Žabky | |||||||||||||||
| Motýliky | |||||||||||||||
| Sovičky | |||||||||||||||
| Školský klub detí 1 | |||||||||||||||
| Školský klub detí 2 |
| Trieda | HPD | CHE | ILI | IFV | INF | KMN | MAT | MAT1 | MAT2 | MIA | NBV | NBE | NBK | NEJ | NEJ 1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. A | |||||||||||||||
| I. A | |||||||||||||||
| I. B | |||||||||||||||
| II. A | 2,45 | ||||||||||||||
| II. B | 3,11 | ||||||||||||||
| III. A | 1,8 | ||||||||||||||
| III. B | 3,28 | ||||||||||||||
| IV. A | 1,86 | ||||||||||||||
| IV. B | 3,63 | ||||||||||||||
| V. A | 2,7 | ||||||||||||||
| V. B | 3 | ||||||||||||||
| VI. A | 2,23 | ||||||||||||||
| VI. B | 4,1 | ||||||||||||||
| VI. C | 4,18 | ||||||||||||||
| VII. A | 3,08 | 3,56 | |||||||||||||
| VII. B | 4,06 | 3,72 | |||||||||||||
| VIII. A | 2,74 | 2,83 | 1,95 | ||||||||||||
| VIII. B | 4,44 | 4,83 | |||||||||||||
| IX. A | 2,53 | 2,47 | 2,07 | ||||||||||||
| Včielky | |||||||||||||||
| Lienky | |||||||||||||||
| Žabky | |||||||||||||||
| Motýliky | |||||||||||||||
| Sovičky | |||||||||||||||
| Školský klub detí 1 | |||||||||||||||
| Školský klub detí 2 |
| Trieda | NEJ 2 | OBN | OBV | PJH | PCP | PNV | PVC | XCB | XCF | XCH | PRI | PDA | PP | PVO | RNP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. A | |||||||||||||||
| I. A | |||||||||||||||
| I. B | |||||||||||||||
| II. A | 2,15 | ||||||||||||||
| II. B | 3,44 | ||||||||||||||
| III. A | 1,75 | ||||||||||||||
| III. B | 3,28 | ||||||||||||||
| IV. A | 1,52 | ||||||||||||||
| IV. B | 3,25 | ||||||||||||||
| V. A | |||||||||||||||
| V. B | |||||||||||||||
| VI. A | 1,69 | ||||||||||||||
| VI. B | 3,7 | ||||||||||||||
| VI. C | 4,14 | ||||||||||||||
| VII. A | 2,88 | ||||||||||||||
| VII. B | 3,83 | ||||||||||||||
| VIII. A | 1,7 | ||||||||||||||
| VIII. B | 4,22 | ||||||||||||||
| IX. A | 1,47 | ||||||||||||||
| Včielky | |||||||||||||||
| Lienky | |||||||||||||||
| Žabky | |||||||||||||||
| Motýliky | |||||||||||||||
| Sovičky | |||||||||||||||
| Školský klub detí 1 | |||||||||||||||
| Školský klub detí 2 |
| Trieda | RGM | RKS | RSF | RKG | RUJ | RUJ 1 | RUJ 2 | RPY | SJA | SJL | SJL1 | SJL2 | Spr | STD | SEE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. A | 1,2 | ||||||||||||||
| I. A | 1 | ||||||||||||||
| I. B | 1 | ||||||||||||||
| II. A | 2,65 | 1 | |||||||||||||
| II. B | 3,39 | 1,16 | |||||||||||||
| III. A | 1,75 | 1 | |||||||||||||
| III. B | 3,56 | 1,3 | |||||||||||||
| IV. A | 2 | 1 | |||||||||||||
| IV. B | 3,56 | 1,5 | |||||||||||||
| V. A | 3,35 | 1 | |||||||||||||
| V. B | 3,56 | 1 | |||||||||||||
| VI. A | 2,5 | 1 | |||||||||||||
| VI. B | 4,05 | 1,54 | |||||||||||||
| VI. C | 4,18 | 1,05 | |||||||||||||
| VII. A | 3,44 | 1,12 | |||||||||||||
| VII. B | 3,78 | 1,43 | |||||||||||||
| VIII. A | 2,74 | 1 | |||||||||||||
| VIII. B | 4,5 | 4,39 | 1,28 | ||||||||||||
| IX. A | 2,25 | 2,47 | 1 | ||||||||||||
| Včielky | |||||||||||||||
| Lienky | |||||||||||||||
| Žabky | |||||||||||||||
| Motýliky | |||||||||||||||
| Sovičky | |||||||||||||||
| Školský klub detí 1 | |||||||||||||||
| Školský klub detí 2 |
| Trieda | ŠKD | ŠKD1 | ŠKD2 | SRL | TCHV | THD | TEH1 | TSV | TEV | TKH | THF | TDA | VRE | VUC | VLA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. A | |||||||||||||||
| I. A | |||||||||||||||
| I. B | |||||||||||||||
| II. A | |||||||||||||||
| II. B | |||||||||||||||
| III. A | 1,8 | ||||||||||||||
| III. B | 3,17 | ||||||||||||||
| IV. A | 1,67 | ||||||||||||||
| IV. B | 3,63 | ||||||||||||||
| V. A | |||||||||||||||
| V. B | |||||||||||||||
| VI. A | |||||||||||||||
| VI. B | |||||||||||||||
| VI. C | |||||||||||||||
| VII. A | |||||||||||||||
| VII. B | |||||||||||||||
| VIII. A | |||||||||||||||
| VIII. B | |||||||||||||||
| IX. A | |||||||||||||||
| Včielky | |||||||||||||||
| Lienky | |||||||||||||||
| Žabky | |||||||||||||||
| Motýliky | |||||||||||||||
| Sovičky | |||||||||||||||
| Školský klub detí 1 | |||||||||||||||
| Školský klub detí 2 |
| Trieda | VMR | VUM | VYV | ZBN | ZRT | ZEM | ZMR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. A | |||||||
| I. A | |||||||
| I. B | |||||||
| II. A | |||||||
| II. B | |||||||
| III. A | |||||||
| III. B | |||||||
| IV. A | |||||||
| IV. B | |||||||
| V. A | |||||||
| V. B | |||||||
| VI. A | |||||||
| VI. B | |||||||
| VI. C | |||||||
| VII. A | |||||||
| VII. B | |||||||
| VIII. A | |||||||
| VIII. B | |||||||
| IX. A | |||||||
| Včielky | |||||||
| Lienky | |||||||
| Žabky | |||||||
| Motýliky | |||||||
| Sovičky | |||||||
| Školský klub detí 1 | |||||||
| Školský klub detí 2 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 0. A | 15 | 14 | 0 | 1 |
| I. A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| I. B | 17 | 17 | 0 | 0 |
| II. A | 22 | 20 | 2 | 0 |
| II. B | 21 | 18 | 2 | 1 |
| III. A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| III. B | 22 | 19 | 1 | 2 |
| IV. A | 21 | 20 | 1 | 0 |
| IV. B | 18 | 13 | 3 | 2 |
| V. A | 24 | 17 | 7 | 0 |
| V. B | 27 | 15 | 12 | 0 |
| VI. A | 26 | 26 | 0 | 0 |
| VI. B | 24 | 14 | 6 | 4 |
| VI. C | 22 | 9 | 13 | 0 |
| VII. A | 26 | 19 | 6 | 1 |
| VII. B | 21 | 10 | 8 | 3 |
| VIII. A | 23 | 23 | 0 | 0 |
| VIII. B | 19 | 2 | 17 | 0 |
| IX. A | 20 | 19 | 1 | 0 |
| Včielky | 17 | 0 | 0 | 17 |
| Lienky | 18 | 0 | 0 | 18 |
| Žabky | 18 | 0 | 0 | 18 |
| Motýliky | 18 | 0 | 0 | 18 |
| Sovičky | 19 | 0 | 0 | 20 |
| Školský klub detí 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Školský klub detí 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0. A | 15 | 4363 | 311,64 | 4363 | 311,64 | 0 | 0,00 |
| I. A | 22 | 1997 | 90,77 | 1997 | 90,77 | 0 | 0,00 |
| I. B | 17 | 3780 | 236,25 | 3780 | 236,25 | 0 | 0,00 |
| II. A | 22 | 2345 | 117,25 | 2345 | 117,25 | 0 | 0,00 |
| II. B | 21 | 4057 | 221,77 | 4057 | 221,77 | 0 | 0,00 |
| III. A | 21 | 1937 | 96,85 | 1937 | 96,85 | 0 | 0,00 |
| III. B | 22 | 4498 | 249,89 | 4468 | 248,22 | 30 | 1,67 |
| IV. A | 21 | 2524 | 120,19 | 2524 | 120,19 | 0 | 0,00 |
| IV. B | 18 | 4163 | 260,19 | 4148 | 259,25 | 15 | 0,94 |
| V. A | 24 | 1374 | 58,51 | 1374 | 58,51 | 0 | 0,00 |
| V. B | 27 | 1973 | 73,07 | 1973 | 73,07 | 0 | 0,00 |
| VI. A | 26 | 1779 | 68,42 | 1779 | 68,42 | 0 | 0,00 |
| VI. B | 24 | 3766 | 168,88 | 2317 | 107,93 | 1449 | 60,95 |
| VI. C | 22 | 3108 | 141,27 | 3029 | 137,68 | 79 | 3,59 |
| VII. A | 26 | 1902 | 76,08 | 1844 | 73,76 | 58 | 2,32 |
| VII. B | 21 | 1904 | 105,78 | 1863 | 103,50 | 41 | 2,28 |
| VIII. A | 23 | 1537 | 66,83 | 1537 | 66,83 | 0 | 0,00 |
| VIII. B | 19 | 2974 | 165,22 | 2873 | 159,61 | 101 | 5,61 |
| IX. A | 20 | 1131 | 59,53 | 1131 | 59,53 | 0 | 0,00 |
| Včielky | 17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Lienky | 18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Žabky | 18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Motýliky | 18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Sovičky | 19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Školský klub detí 1 | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Školský klub detí 2 | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 1 | 23 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2020/2021 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2020/2021, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Bystrohlav | 16 | Mgr. Slavomíra Kleinová | |
| Čitateľská gramotnosť | 24 | Mgr. Sylvia Bafiová | |
| Didaktické hry 1 | 15 | Mgr. Andrea Bajtošová | |
| Didaktické hry 2 | 20 | Mgr. Viera Keritová | |
| Didaktické hry 3 | 19 | Mgr. Jarmila Harviščáková | |
| Didaktické hry 4 | 22 | Mgr. Beata Reviľáková | |
| Didaktické hry 5 | 15 | Bc. Štefánia Strcuľová | |
| Environmentálny krúžok | 23 | Mgr. Petra Mazureková | |
| Informaticko-geografický krúžok | 22 | Mgr. Simona Olšavská | |
| Logik | 20 | Mgr. Katarína Joppová | |
| Mixáčik | 20 | Mgr. Valeria Paľuchová | |
| Počítačový krúžok | 26 | Bc. Michal Dobranský | |
| Pravopisné križovatky | 20 | Mgr. Marcela Liskayová | |
| Projektový krúžok | 20 | Mgr. Simona Olšavská | |
| Slovenčina hrou | 22 | Mgr. Darina Vavreková | |
| Technický krúžok | 18 | Bc. Michal Dobranský | |
| Učenie hrou | 18 | Mgr. Marcela Liskayová | |
| Z každého rožku trošku | 26 | Mgr. Lucia Malučká | |
| Zverinček | 20 | Mgr. Jana Barillová |
Vypracoval: PaedDr. Alena Rerková
V Hrabušiciach, 1. júla 2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage